LED TV LG 42LS570S, 42"
LED TV LG 42LS570S, 42", FHD (1920x1080), format 16:9, 4x HDMI, MCI 200Hz, USB (DivxHD, jpeg, mp3), TV-Tuner DVB-T/C (MPEG-4), Triple XD engine, AV Mode, Smart Energy Saving (Plus), Wi-Fi Ready (optional AN-WF100 Adapter), WiDi, DLNA Certified (Wired), LG SmartTV (AppStore, Full Web Browser, PiP, Social Media Center), Skype TV Camera Ready (optional AN-VC400), Black
Descriere
Tehnologie:
LED
3D:
Nu
Smart TV:
Da
Audio
Iesire sunet (RMS):
2 x 10 W
Caracteristici superioare sunet:
Infinite Surround
Sound Mode
Mono/Stereo/Dual (MTS/SAP)
Clear Voice II
Video
Diagonala ecran (cm):
106
Calitate imagine:
Full HD
Rezolutie:
1920 x 1080
Aspect imagine:
16:9
Caracteristici superioare imagine:
Picture Wizard II
Motion Clarity Index: 200
Tuner/Receptie/Transmisie
Tuner digital:
DVB-T, DVB-C
Redare video:
PAL, SECAM
Intrare antena:
75 ohm coaxial (IEC75)
Caracteristici speciale
Player multimedia integrat:
Da
Conectori
Conexiune retea:
RJ45
Wireless Ready
Intrare PC (D-sub 15 pini):
1
Intrare USB 2.0:
3
Intrari Scart (RGB):
1
Porturi HDMI:
4
Iesire audio digitala (optica):
Conexiuni:
Slot CI
D-SUB
HDMI
SCART
Intrari component:
Minijack casti:
3.5 mm
Caracteristici generale
Putere consumata:
67 W