LED TV LG 47LM615S 3D, 47"
LED TV LG 47LM615S 3D, 47", FHD (1920x1080), format 16:9, 3x HDMI, MCI 200Hz, USB (DivxHD, jpeg, mp3), TV-Tuner DVB-T/C (MPEG-4), Triple XD engine, AV Mode, Smart Energy Saving (Plus), DLNA Certified (Wired), Black
Descriere
Tehnologie:
LED
3D:
Da
Audio
Iesire sunet (RMS):
2 x 10 W
Caracteristici superioare sunet:
Clear Voice II
Dolby MS10
Sound Mode
Infinite Surround
Video
Diagonala ecran (cm):
119
Calitate imagine:
Full HD
Rezolutie:
1920 x 1080
Aspect imagine:
16:9
Conversie 2D -> 3D:
Da
Caracteristici superioare imagine:
Just Scan
Picture Mode
Motion Clarity Index: 200
Triple XD Engine
Picture Wizard II
Tuner/Receptie/Transmisie
Tuner digital:
DVB-T, DVB-C
Redare video:
PAL, SECAM
Intrare antena:
75 ohm coaxial (IEC75)
Caracteristici speciale
Player multimedia integrat:
Conectori
Conexiune retea:
RJ45
Intrare PC (D-sub 15 pini):
1
Intrare USB 2.0:
2
Intrari Scart (RGB):
1
Porturi HDMI:
3
Iesire audio digitala (optica):
Conexiuni:
Slot CI
D-SUB
SCART
HDMI
Intrari component:
Minijack casti:
3.5 mm
Caracteristici generale
Dimensiuni (W x H x D ) fara stand:
1089 x 655 x 35.5 mm
Dimensiuni (W x H x D) cu stand:
1089 x 728 x 263 mm